День захисника України
День захисника України

Поділитися новиною:

День захисника України

14 жовтня є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічні

З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління 12 жовтня 2018 року у Дворічанській  ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися заходи, присвячені Дню захисника України та українського козацтва. Для учнів 5-11 класів була проведена урочиста лінійка "Військова слава України". 
Після лінійки  відбувся районний фізкультурно-патріотичний фестиваль "Козацький гарт", на який з'їхалися команди з усіх шкіл району. Першість виборола команда Дворічанської школи. Також для школярів була організована зустріч з військовими, які провели урок мужності під гаслом "Борці за мир і спокій України". Після шкільних заходів учні та вчителі школи взяли участь у відкритті пам'ятного знака Борцям за волю та незалежність України.

Альбом: День захисника України
Альбом: День захисника України
Альбом: День захисника України
Альбом: День захисника України
Web-адреса: dvorichna-school.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10311 | Переглядів: 107Дата публікації: 07:05 16.10.2018
Директор

Золочевська Світлана Анатоліївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Петро-Іванівська філія
Наявність вільних місць
Пошук
Версія для слабо- зорих