День Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи

Поділитися новиною:

День Гідності та Свободи

Заходи до відзначення Дня Гідності та Свободи

21 листопада 2018 року в Дворічанській школі  відбувся ряд заходів до відзначення Дня Гідності та Свободи, метою яких було утвердження серед учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та  у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.  Заходи в школі відбувалися  під  загальною назвою «Нескорена та  незламна Україна».
Для учнів 5-11класів день розпочався інформаційним десантом тему: «Наш дух не зламати, свободу не вбити». Для учнів 7-9 класів було організовано перегляд  документального фільму «Зима, що нас змінила».
Учителі початкової школи  провели  хвилинки пам’яті. Педагоги в доступній для дітей формі розповіли про події, які відбувалися в нашій державі. Як підсумок - діти виготовили паперових журавликів як символ любові до України.
А на завершення учні 9-10 класів відвідали районний  захід до Дня Гідності і Свободи.

Альбом: День Гідності та Свободи
Альбом: День Гідності та Свободи
Альбом: День Гідності та Свободи
Альбом: День Гідності та Свободи
Web-адреса: dvorichna-school.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10451 | Переглядів: 127Дата публікації: 13:23 21.11.2018
Директор

Золочевська Світлана Анатоліївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Петро-Іванівська філія
Наявність вільних місць
Пошук
Версія для слабо- зорих