День захисника України
День захисника України

Поділитися новиною:

День захисника України

Заходи в рамках відзначення Дня захисника України

12 жовтня на базі Дворічанського ліцею Дворічанської районної ради відбулася спартакіада з військово-прикладних видів спорту.

Захід проходив в рамках відзначення Дня захисника України.Учасниками змагань були команди юнаків  10-11 класів закладу..

Під час відкриття спартакіади були присутні ветерани воїни-інтернаціоналісти, військовослужбовці ЗС України.

Спартакіада з військово-прикладних видів спорту проводилася з метою виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності й звитяги борців за свободу і незалежність України та з нагоди відзначення Дня захисника України.

Тож духом патріотизму й пошани до нашої історичної спадщини були сповнені виступи голови Дворічанської спілки ветеранів Афганістану учасника бойових дій, воїна-інтернаціоналіста, почесного громадянина Дворічанського району В.І.Лебединського, та заступника військового комісара Дворічанського РВК С.В.Стебновського , які бажали спортсменам бути сильними фізично й духовно, шанувати рідну землю, пишатися своїм походженням.

Команди змагалися у таких видах спорту: стрільба з автомата АК-74, метанні гранати Ф-1 на дальність , підтягування на високій перекладині , човникового бігу (4×50м) з автоматом АК-74 ,бігу на 100 м.

Паралельно учнями 5-9 класів була представлена виставка малюнків на тему: «Збройні сили України на захисті Вітчизни». Окремо варто відзначити розбір – збір автомата Калашникова, який здійснюється показово, поза заліком.

У загальнокомандному заліку кращими стали команди 11(Б) -І місце, 10(Б)- ІІ місце та 10(А)- ІІІ місце. 

Переможці спартакіади відзначені грамотами адміністрації ліцею.

Альбом: День захисника України
Альбом: День захисника України
Альбом: День захисника України
Web-адреса: dvorichna-school.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13267 | Переглядів: 261Дата публікації: 10:48 15.10.2020
Директор

Золочевська Світлана Анатоліївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (ст.30 Закону України "Про освіту")
Інформація щодо застосування елементів дистанційного навчання
Національна гаряча лінія

Номер телефону Національної дитячої гарячої лінії (короткий номер 116 111 – безкоштовно з мобільних телефонів; 0 800 500 225 - безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів; Режим роботи: з 12:00 до 20:00)

Пошук