Англомовні онлайн-табори GoCamp Afterschool 2020.
Англомовні онлайн-табори GoCamp Afterschool 2020.

Поділитися новиною:

Англомовні онлайн-табори GoCamp Afterschool 2020.

Участь учнів Дворічанського ліцею в Англомовному онлайн-таборі GoCamp Afterschool 2020.

З 16 по 27 листопада по всій Україні відбулися пришкільні англомовні онлайн-табори GoCamp Afterschool 2020. Цьогоріч учні Дворічанського ліцею також взяли участь в найбільшій волонтерсько-освітній програмі Східної Європи. Щороку в проєкті волонтери з усієї планети спільно з українськими менторами навчають учнів іноземним мовам, а також допомагають долати мовні бар’єри, вчитись думати критично та креативно. 
Громадська організація Global Office спільно з компанією “Київстар” та іноземними волонтерами допомагали  українським школярам опанувати навички з підприємництва та інновацій. До zoom-лекцій долучилися 600 учнів із 50 шкіл з різних куточків України, 10 іноземних волонтерів з чотирьох континентів, а також – ментори телекомунікаційної компанії. 
Онлайн-табори відбувалися щодня після уроків впродовж 2-ох тижнів. Кемпи включали  спілкування англійською, проектну роботу в командах, презентацію бізнес-ідей щодо розвитку громад. Спеціально розроблена програма “Dreaming Big” заохотила дітей більше дізнатись про підприємницький світ та почати розвивати власні бізнес-ідеї. Крім менторської підтримки, топ-менеджмент компанії “Київстар” проведе безкоштовні онлайн-лекції з основ підприємництва, дизайн-мислення, маркетингу. 
Для учнів нашого ліцею це був дуже цікавий і корисний досвід. Адже знання англійської мови - це ключ до успіху в сучасному світі!!!
Альбом: Англомовні онлайн-табори GoCamp Afterschool 2020.
Альбом: Англомовні онлайн-табори GoCamp Afterschool 2020.
Web-адреса: dvorichna-school.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13434 | Переглядів: 214Дата публікації: 12:53 30.11.2020
Директор

Золочевська Світлана Анатоліївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (ст.30 Закону України "Про освіту")
Інформація щодо застосування елементів дистанційного навчання
Національна гаряча лінія

Номер телефону Національної дитячої гарячої лінії (короткий номер 116 111 – безкоштовно з мобільних телефонів; 0 800 500 225 - безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів; Режим роботи: з 12:00 до 20:00)

Пошук