Міжнародна науково-практична конференція
Міжнародна науково-практична конференція

Поділитися новиною:

Міжнародна науково-практична конференція

Актуальні напрямки сучасних наукових досліджень

У наш час Інтернет-технологій багато аспектів нашого життя переноситься в мережу, прискорюючи тим самим темпи розвитку інформаційного суспільства і долаючи географічні бар’єри. Не стає виключенням і освіта. Зараз вже не обов’язково знаходитись поруч з викладачем. Інтернет дає змогу розширити знання, зробити навчання справді повноцінним та всеохоплюючим.
Одна з можливостей, яка з’явилася – це залучення вчителів та учнів до Всеукраїнських та міжнародних конференцій, які проводяться онлайн з метою популяризації педагогічного досвіду, обговорення нагальних питань сьогодення. 
Учні Дворічанського ліцею Кривошей Дмитро, Лимар Анастасія та Шпіньов Владислав під керівництвом учителя хімії Козирєва Є.В. протягом 14-16 січня взяли участь у VI міжнародній науково-практичній конференції, яка відбулась у Лондоні (Великобританія) за темою «Актуальні напрямки сучасних наукових досліджень» та у VI міжнародній науково-практичній конференції у Мюнхені (Германія), яка відбулася 16-17 січня за темою «Світ науки та інновацій».
Учні ліцею на конференціях представили роботи щодо створення екологічно-геологічних екскурсій по території національного природного парку «Дворічанський», розглянули об’єкти крейдяних відслонень  як геологічних пам’яток природи у межах національного природного парку «Дворічанський». 
Десятикласники також взяли участь у роботі інтенсивної STEM-школи #STEMCampforeducators. Програма заходу передбачала обмін досвідом використання STEM-методик навчання між молодими науковцями, викладачами природничих наук та учнями закладів загальної середньої освіти. 
Освітні проекти передбачали обов’язкову особисту участь всіх стейкхолдерів, яка гарантувала успішність навчання, що було підтверджено наданими сертифікатами.
Отже, навчання з використанням дистанційних технологій грає все більшу роль у модернізації освіти, відкриває учням доступ до нетрадиційних джерел інформації, підвищує ефективність самостійної роботи, дає зовсім нові можливості для творчості, знаходження і закріплення різних професійних навичок, а учителям дозволяє реалізовувати принципово нові форми і методи.
Web-адреса: dvorichna-school.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13699 | Переглядів: 231Дата публікації: 08:28 02.02.2021
Директор

Золочевська Світлана Анатоліївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація + Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (ст.30 Закону України "Про освіту")
Інформація щодо застосування елементів дистанційного навчання
Національна гаряча лінія

Номер телефону Національної дитячої гарячої лінії (короткий номер 116 111 – безкоштовно з мобільних телефонів; 0 800 500 225 - безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів; Режим роботи: з 12:00 до 20:00)

Пошук